شرکت بین المللی توسعه ساختمان در نظر دارد طی فراخوان عمومی همزمان نسبت به برگزاری مزایده فـروش و سرمایه گذاری در تکمیل ساخت  پروژه شمع ساحل نوشهر در روزنامه های همشهری و خبر شمال اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، شرکت بین ‏المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) مالک زمین و مستحدثات پروژه هتل آپارتمان شمع ساحل واقع در استان مازندران، نوشهر، خیرودکنار، بلوار امام رضا (ع) در نظر دارد پروژه نیمه کاره خود را با وضعیت موجود و شرایط مندرج در اسناد مزایده فروش یا اسناد سرمایه گذاری در تکمیل ساخت از طریق فراخوان عمومی به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد صلاحیت واگذار نموده و یا ساخت آن را با همکاری سرمایه گذاران توانمند و متخصص در حوزه ساخت و ساز تکمیل نماید. این پروژه در ضلع شمالی (ساحل دریای خزر) در زمینی به مساحت کل 14،400 مترمربع مطابق سند با کاربری هتل آپارتمان با زیربنای کل 38،330 مترمربع و آخرین تغییرات و اصلاحات پروانه ساختمانی به شماره 32750 مورخ 1385/12/24با پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصد می باشد.

کلیه متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد مزایده فروش یا اسناد سرمایه گذاری در تکمیل ساخت، از تاریخ 1402/3/13طی ساعات اداری 8 الی 16 (به غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها) به دبیرخانه شرکت بین المللی توسعه ساختمان به نشانی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه هشتم، پلاک 11، طبقه دهم، مراجعه و سپس پاکت های پیشنهاد خود را لاک و مهر شده و طبق دستورالعمل مندرج در اسناد تا پایان وقت اداری شنبه 1402/4/3 به دبیرخانه تحویل و سوالات احتمالی خود را با شماره تلفن 88505347-021 مطرح نمایند. 

سپرده شرکت در مزایده فروش یا فراخوان سرمایه گذاری: مبلغ 300 میلیارد ریال در وجه شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام) به صورت واریز نقدی یا چک تضمین شده بانکی و یا ضمانت نامه بانکی می باشد. (متقاضیان می توانند تنها با ارائه یک سپرده به طور همزمان در مزایده فروش یا فراخوان سرمایه گذاری در تکمیل ساخت شرکت نمایند.)

شرایط مزایده فروش:
  • پرداخت حداقل 30 درصد از ثمن معامله به صورت نقد به عنوان پیش پرداخت همزمان با انعقاد قرارداد
  • پرداخت حداکثر 65 درصد مابقی ثمن معامله حداکثر طی مدت 18 ماه با دریافت کارمزد

* پرداخت 5 درصد مابقی ثمن معامله همزمان با انتقال رسمی مالکیت

شرایط فراخوان سرمایه گذاری در تکمیل ساخت:

·          مدت زمان ساخت پروژه 36 ماه و سایر شرایط مطابق قرارداد سرمایه گذاری در تکمیل ساخت ضمیمه اسناد درنظرگرفته شده است.

زمان بازگشایی پاکت ها: ساعت 10 صبح دوشنبه 1402/4/5 در محل شرکت بین المللی توسعه ساختمان

شرکت توسعه ساختمان در پذیرش یا رد هر یک از پیشنهادات مختار است.

کلیه هزینه های کارشناسی ملک و انتشار آگهی به عهده برنده می باشد.

شرکت بین المللی توسعه ساختمان(سهامی عام)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *