بازدید مدیرعامل هلدینگ سیمان غدیر از کارخانه صنعتی سازی ساختمان غدیر

در رتبه بندی شرکت های برتر کشور؛ «گروه سرمایه گذاری غدیر» حایز رتبه اول شاخص فروش شرکت های چند رشته ای و پنجمین شرکت برتر کشور شد
بهمن 16, 1401
همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص)؛ تکریم از مقام خانواده در شرکت بین المللی توسعه ساختمان
بهمن 16, 1401

مدیر عامل هلدینگ سیمان غدیر و جمعی از مدیران عامل شرکت های تابعه این هلدینگ از کارخانه صنعتی سازی ساختمان غدیر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان به نقل از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان صنعتی بنا پارس ویرا، در این برنامه که با همراهی مهندس علی امام مدیرعامل هلدینگ بین المللی ساختمان انجام پذیرفت از بخش های مختلف این کارخانه بازدید به عمل آمد.

در جریان این بازدید، مدیر عامل شرکت ابنیه سازان صنعتی بنا پارس ویرا با تشریح فرآیند تولید صنعتی ساختمان از مرحله طراحی تا اجراء و نصب در پروژه ها و با اشاره به چگونگی نحوه ساخت، ابراز امیدواری کرد به زودی ظرفیت تولید این کارخانه به 6000 واحد در سال برسد.

همچنین مهندس سلیمیان مدیر عامل هلدینگ سیمان غدیر در بازدید از خط تولید این کارخانه با تقدیر از تلاش ها و برنامه ریزی به عمل آمده در راستای بومی سازی فناوری احداث ساختمان های مدولار به روش صنعتی و پیگیری های مورد اقدام برای گسترش این فناوری که نیاز آن بیش از پیش در کشور احساس می شود، به زمینه های همکاری های پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم زیر مجموعه های هلدینگ بزرگ غدیر بتوانند با توجه به ظرفیت های خود و با همکاری یکدیگر و ایجاد بهره وری در راستای اهداف هلدینگ قدم بردارند.

بنابراین گزارش، مهندس امام نیز به بیان مزیت های صنعتی سازی ساختمان و تحولاتی که در آینده این فناوری در صنعت ساختمان کشور ایجاد خواهد شد اشاره و بر استفاده از ظرفیت های موجود در هلدینگ سیمان و ساختمان غدیر برای همکاری مشترک تاکید کرد.

انتهای مطلب

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار