دکتر مازیار حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر شد

فراخـوان جذب ایده و سرمایه گذار جهت تکمیل و بهره برداری فضای شهربازی مجتمع تجاری سعدی شیراز
مرداد 8, 1401
با برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره؛ مدیرعامل جدید شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شد
مرداد 8, 1401

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر با حضور اعضای محترم هیأت مدیره و مدیران مجموعه های اقتصادی وزارت دفاع روز جاری در محل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، سردار ابن الرضا، مدیرعامل ساتا و رییس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری غدیر در این جلسه، حکم انتصاب دکتر مازیار حسینی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر به وی اهدا نمود.

در ابتدای مراسم سردار ابن الرضا، ضمن قدردانی از زحمات دکتر سید امیر عباس حسینی ، به بیان تجارب و شایستگی های دکتر مازیار حسینی پرداخت.

دکتر مازیار حسینی ، مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری غدیر نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای هیأت مدیره به برنامه های آتی شرکت غدیر اشاره نمود و خاطر نشان ساخت: توجه به منابع انسانی و توسعه آن و همچنین تولید ثروت با استفاده از دانش و فناوری از نکات کلیدی برنامه های راهبردی شرکت خواهد بود.

وی با تشکر از مدیران سابق شرکت سرمایه گذاری غدیر و دکتر سید امیر عباس حسینی، مدیرعامل سابق این شرکت گفت: امیدوارم با تدوین استراتژی‌های نوین، اهداف مورد نظر و اصلاح زیر ساخت های لازم تحقق یابد.

همچنین در این جلسه دکتر امیرعباس حسینی گزارش مبسوطی از وضعیت شرکت در حال حاضر را تشریح کرد و به بیان دستاوردهای شرکت سرمایه گذاری غدیر پرداخت.

در پایان اعضای هیأت مدیره از زحمات آقای دکتر سید امیرعباس حسینی در طول دوران تصدی مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری غدیر تقدیر و قدردانی نموده و ضمن خیر مقدم به آقای دکتر سید مازیار حسینی برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار