رونمایی از چند پروژه جدید در «وکغدیر»

گزارش تصویری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1400 شرکت بین المللی توسعه ساختمان
بهمن 18, 1400
فراخـوان مـزایده عمـومی فـروش زمین هتل آپارتمان نارنجستـان
بهمن 18, 1400
وکغدیر

عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع و معادن غدیر از افتتاح کارخانه کاغذ سنگی خبرداد و گفت:در این بازدید برای احداث کارخانه تولید کلاف مفتول‌های فولادی به ظرفیت ۲۰۰ هزارتن در سال کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، جاویدان محسنی عضو هیئت مدیره“وکغدیر” با اشاره به کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر دکتر سید امیرعباس حسینی و فرماندار شاهرود و مدیران عامل شرکت‌های سهام پذیر، از سرمایه گذاری جدید در دوطرح مهم دیگر در شرکت فولادشاهرود در استان سمنان خبرداد.
محسنی از افتتاح کارخانه کاغذ سنگی خبرداد و گفت:در این بازدید برای احداث کارخانه تولید کلاف مفتول‌های فولادی به ظرفیت ۲۰۰ هزارتن در سال کلنگ زنی شد.
وی افزود: سرمایه‌گذاری این طرح و طرح تولید آهن اسفنجی با مشارکت شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان و شرکت معدنی وصنعتی چادرملو صورت می‌گیرد.
محسنی همچنین از کلنگ زنی احداث کارخانه تولید آهن اسفنجی با روش SLRN با ظرفیت ۲۰۰ هزار تن در سال در شرکت فولاد شاهرود در همین مراسم خبر داد.
همچنین عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع و معادن غدیر با بیان اینکه ظرفیت تولید این دو طرح در استان سمنان ۴۰۰ هزارتن در سال می‌باشد، اظهار داشت: در پایان این مراسم ، با افتتاح فاز دوم فولاد سازی شاهرود توسط مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و فرماندار شاهرود، ظرفیت ۱۰۰ هزارتن در سال تولید انواع شمش فولادی برای این کارخانه میسر شد.
در پایان این مراسم، حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر موفقیت های حاصله در این شرکت را به مدیران و کارکنان شریف شرکت وسهامداران و مردم شریف شهرستان شاهرود تبریک و تهنیت گفت.
بنابراین گزارش، افتتاح کارخانه تولید کاغذ از آهک میکرونیزه با ظرفیت ۴۰۰۰تن درسال در شرکت صنایع معدنی نوظهور شاهرود توسط مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر انجام شد.


انتهای مطلب

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار