برج 14 طبقه نگارستان از مجتمع مسکونی تیسا شهر به بهره برداری رسید + گزارش تصویری

با اعلام نتیجه برگزاری مزایده؛ سهـام شرکت افق سازه پایا به «بتون ساز تربت» واگذار شد
مرداد 12, 1400
از سوی معاون امور شرکت‌ها صورت گرفت؛ تشریح عملکرد شرکت سرمایه گذاری غدیر در سال 1400
مرداد 12, 1400

با پایان یافتن عملیات اجرایی فاز دوم  پروژه 377 واحدی مسکونی موسوم به «تیسا شهر» در منطقه لوپ دیدار جزیره زیبای کیش، آیین گشایش و بهره برداری از برج نگارستان، سومین برج از برج های پنج گانه مجتمع مسکونی تیسا شهر  در روز چهارشنبه ششم مردادماه 1400 مصادف با عید غدیر با حضور امیر سرتیپ نجفی پور، معاون محترم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیرعامل محترم سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و همچنین جناب آقای دکتر امیرعباس حسینی، مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری غدیر و هیئت محترم همراه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در این مراسم که از ساعت 18:00 بعداز ظهر در مجتمع مسکونی تیساشهر با افتتاح برج نگارستان توسط مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح آغاز شد، ضمن بازدید از بخش های مختلف برج، مدعوین در جریان فرایند احداث برج قرار گرفتند. در بخش دیگر از این مراسم، کلنگ احداث 2 برج باقی مانده با زیربنای بیش از 30.000 متر مربع توسط امیر سرتیپ نجفی پور به زمین زده شد. 

در بخش دیگری از مراسم که در محل سالن همایش های بین المللی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، در ابتدا آقای مهندس امینایی مدیر عامل شرکت تیساکیش به ایراد سخنرانی پرداخت و گزارش سوابق موضوع و اقدامات صورت گرفته از ابتدا پروژه را به سمع و نظر مدیران رساندند.

 سپس مراسم با سخنرانی آقای دکتر سید امیرعباس حسینی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری غدیر  و ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد هلدینگ ساختمانی غدیر ادامه یافت. ایشان با برشمردن کارهای صورت گرفته در این شرکت در راستای پیشبرد اهداف شرکت سرمایه گذاری غدیر، رشد بیش از پیش عواید هلدینگ را در سال جاری نوید دادند.

سخنران پایانی مراسم، امیر سرتیپ نجفی پور مدیرعامل محترم سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بودند که ضمن سپاسگزاری از فعالیت های مجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیر و  شرکت تیساکیش، به ایراد نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت های اقتصادی ساتا پرداخته و راهبردهای هلدینگ غدیر در حوزه ساختمان را یادآور شدند.

در پایان این مراسم، از 8 نفر از دست اندرکاران پروژه بابت زحمات و تلاش هایشان با تقدیم لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گقتنی است، برج نگارستان در 14 طبقه شامل 65 واحد با مساحت کل 10015 متر مربع احداث شده و عملیات اجرایی تکمیل آن از مهرماه سال 1398 آغاز و ظرف کمتر از 18 ماه به اتمام رسید.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار