مجمع سال مالی 99 شرکت بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد

قابل توجه سهامداران گرامی؛ 2 روش مشاهده پخش زنده مجمع سالیانه «ثاخت»
دی 30, 1399
گزارش تصویری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1399 شرکت بین المللی توسعه ساختمان
دی 30, 1399

مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1399 شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور سهامداران عمده صبح روز جاری در محل سالن کنفرانس مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1399«ثاخت» در حالی روز سه شنبه 30 دی ماه سال جاری با حضور 54.18  درصدی سهامداران عمده رسمیت پیدا کرد که به دلیل وجود بیماری کووید 19 و ابلاغیه مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع با حداکثر 15 شخص حقیقی و حقوقی، سهامداران جزء به صورت آنلاین جلسه را پیگیری می کردند.

براساس رأی‌گیری به‌عمل‌آمده، اکبر غفرالهی به‌عنوان رییس مجمع، بهزاد گودرزیان ناظر اول، حبیب خدادادی ناظر دوم و ابوالحسن نجاتی در جایگاه منشی به عنوان اعضای هیات رییسه مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریور 99  انتخاب شدند.

دبیر مجمع در ابتدای جلسه ضمن تشکر و خیر مقدم حضور سهامداران عمده که به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری زرین پرشیا، شرکت سرمایه گذاری غدیر و شرکت صنعتی و بازرگانی غدیر در جلسه حاضر شدند و همچنین سهامداران جزء که از طریق تماشای زنده مجمع سالیانه را دنبال می کنند، با اعلام حضور 54.18  درصدی سهامداران رسمیت جلسه را اعلام کرد.

بنابراین گزارش، پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی 99 و همچنین استماع  گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 31 شهریور 1399 مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

موسسه حسابرسی شاخص اندیشان به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و مؤسسه حسابرسی و خدمات مالی کوشامنش   به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب گردید. علاوه بر این روزنامه‌ اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

حق حضور اعضای غیر موظف  هیات مدیره بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه برای سال مالی 1400 به صورت ناخالص 20.000.000 ریال اعلام گردید این در حالی است که به دلیل عدم تقسیم سود میان سهامداران پاداش هیات مدیره نیز برای این دوره تعیین نشد.

بنابراین گزارش، ساماندهی ساختار سازمانی و اجرایی شرکت و چابک سازی مجموعه، اتمام فرایند ساخت برج های رویای کیش، اتمام فرایند ساخت بلوک C  مشارکت یا ساخت بلوک A و B مجتمع مسکونی دیدار، واگذاری سرقفلی و مالکیت پروژه تجاری سعدی شیراز به صورت یک جا و خروج از پروژه، تحویل مانده اسناد مالکیت واحدهای برج تهران، تعامل با بانک ها و برنامه ریزی جدی و عملیاتی در خصوص تسویه بدهی های شرکت و… از اقدامات پیش رو بر اساس استراتژی های تعریف شده در سال مالی آتی شرکت اعلام شد.

انتهای مطلب

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار