با برگزاری جلسه تودیع و معارفه؛ شرکت بین المللی توسعه ساختمان مدیرعامل جدید خود را شناخت

فراخوان مزایده عمومی اجاره فودکورت و کافی شاپ مجتمع تجاری-تفریحی سعدی در شیراز
آذر 3, 1399
گزارش تصویری برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان
آذر 3, 1399

مدیرعامل جدید هلدینگ ساختمانی غدیر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، روز شنبه هفته جاری طی برگزاری جلسه تودیع و معارفه با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت بین المللی توسعه ساختمان و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه، دکتر مازیار حسینی به عنوان مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان جایگزین دکتر علی اکبر شعبانی فرد شد.

دکتر مازیار حسینی ضمن تشکر از زحمات دکتر شعبانی فرد مدیرعامل پیشین، خواستار یکنواختی و هماهنگی میان مدیران مجموعه برای رسیدن به اهداف شرکت و رفع موانع پیش رو شد.

وی در پایان چابک سازی و حرکت بر مبنای اخلاق حرفه ای، سلامت و شفافیت را از  اولویت های مجموعه دانست و اظهار امیدواری کرد به یاری خداوند راهی را که آغاز کرده با اتفاقات و تحولات مثبت در شرکت همراه باشد.

دکتر حسینی دارای مدرک دکترای تخصصی مهندسی عمران گرایش مهندسی سازه و زلزله بوده و از مهرماه سال 98 تاکنون مجری طرح صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع با حکم وزیر دفاع می باشد.

وی پیش از این نیز در بخش خصوصی در حوزه صنعت راه و ساختمان به فعالیت پرداخته و در حال حاضر ریاست هیات مدیره شرکت آس پ را برعهده دارد.

بنابراین گزارش، از دیگر سوابق اجرایی ایشان می توان به معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی سال های 98-97، مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان سال 97، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی سال های ۹۶-۹۵، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ۹۴-۸۸ و جانشین شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران و رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران ۸۸-۸۲ اشاره کرد. وی از بانیان شکل گیری ادبیات نوین «مدیریت بحران» در کشور و از موثران تغییر عنوان «ستاد حوادث غیر مترقبه» به «ستاد پیشگیری و مدیریت بحران» در کشور می باشد.

در مجموع احداث 146 کیلومتر بزرگراه، 125 دستگاه پل و تقاطع غیرهمسطح، 20 کیلومتر تونل ترافیکی، 47 کیلومتر تونل و کانال شبکه جمع آوری آب های سطحی در دوره مدیریت وی به انجام رسیده است . همچنین در کنار اجرای همزمان پروژه های بزرگ عمرانی در حوزه اصلاح و سیستماتیک کردن فرایندها، کاهش زمینه های بروز فساد مالی و رفتارهای سلیقه ای نیز اقدامات موثری از سوی وی و تیم همکار ایشان صورت گرفته است.

انتهای مطلب

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار