به منظور امکان حضور مجازی سهام‌داران صورت می‌گیرد؛ پخش زنـده مجمع عمومی فوق العاده شرکت بین المللی توسعه ساختمان

با هدف تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه؛ «ثاخت» مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند
تیر 21, 1399
مجمع عمومی فوق العاده شرکت بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد
تیر 21, 1399

 به دنبال ابلاغیه مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع با توجه به شیوع بیماری کرونا، مجمع عمومی فوق العاده شرکت بین المللی توسعه ساختمان به منظور امکان حضور مجازی سهام‌داران در این جلسه فردا ساعت 11 صبح به صورت زنده از اینستاگرام شرکت به آدرس icd.co.ir پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، حسب ابلاغیه مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع با توجه به شیوع بیماری کرونا به استحضار سهامداران گرامی می رساند، مجمع یادشده با محدودیت حضور سهامداران (حداکثر 15 شخص حقیقی یا حقوقی) برگزار می شود. لذا ضمن تشکر از سهامداران درخواست می گردد به منظور رعایت تمهیدات ستاد یادشده و حفظ سلامتی خود با عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری مجمع و مشاهده مجمع از طریق صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس icd.co.ir هیات مدیره را در برگزاری مجمع عمومی فوق العاده  در زمان مقرر همراهی کنند. 

از همین رو مجمع عمومی فوق العاده شرکت بین المللی توسعه ساختمان به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه از 6,000,000,000,000   ریال به 9,000,000,000,000 ریال ساعت 11:00 صبح روز یکشنبه مورخ 22/04/1399 در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار می گردد.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار