مجمع سال مالی 98 شرکت آ.س.پ برگزار شد + گزارش تصویری

برگزاری مجمع سال مالی 98 شرکت تیسا کیش + گزارش تصویری
آذر 27, 1398
تسلیت شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی
آذر 27, 1398

مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1398 شرکت آ.س.پ از شرکت های تابعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور سهامداران عمده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1398 شرکت آ.س.پ از شرکت های تابعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور سهامداران عمده برگزار شد.

براساس رأی‌گیری به‌عمل‌آمده در جلسه مجمع عمومی امیر افسر به‌عنوان رییس مجمع، مهرداد لطیفی به‌عنوان ناظر اول، اسماعیل محمدی قزلداغی  به‌عنوان ناظر دوم و علیرضا رحمانی  به‌عنوان منشی مجمع به عنوان اعضای هیات رییسه مجمع انتخاب شدند.

بنابراین گزارش، پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی ۹۸ و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به  31 شهریور 1398 و گزارش فعالیت هیات مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.

موسسه حسابرسی شاخص اندیشان  به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و مؤسسه حسابرسی اصول پایه فراگیر  به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب گردید. علاوه بر این روزنامه‌ اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

حق حضور اعضای غیر موظف  هیات مدیره بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه در سال جاری 13.000.000 ریال اعلام گردید این در حالی است که به دلیل عدم تقسیم سود میان سهامداران پاداش هیات مدیره نیز برای این دوره تعیین نشد.

شرکت آ.س.پ در حال حاضر با سرمایه 900 میلیارد ریالی در بازار اول فرابورس حضور دارد و از ابتدای سال جاری قیمت هر سهم آن از 1040 ریال به 3020 ریال رسیده که بازدهی 190 درصدی را نشان می دهد.

از جمله فعالیت های اجرایی این شرکت با سابقه 50 ساله در صنعت ساختمان می توان به پیمان مدیریت پروژه سعدی شیراز، مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه پاسارگاد، مروارید و مجتمع تجاری ایستگاهی الوند و پیمانکاری پروژه ساماندهی معبر ورودی منطقه 30 هکتاری شهرک رشدیه تبریز اشاره کرد. همچنین برج شماره 5 رویای کیش و مجتمع اقامتی توریستی شمشک از پروژه های در دست مطالعه شرکت آ.س.پ است.

بنابراین گزارش، تعریف پروژه های جدید مشارکت سودآور در قالب پروژه های تجاری، اداری و مسکونی در مناطق دارای توجیه اقتصادی و گسترش فعالیت های پیمانکاری و انجام پروژه های پیمانکاری و ورود به پروژه های عمرانی و نفت و گاز و انرژی از اهم برنامه های آینده این شرکت اعلام شده است.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار