با افزایش 1227 درصدی سود نسبت به سال مالی 97؛ مجمع سال مالی 98 شرکت پیمان غدیر برگزار شد+ گزارش تصویری

برگزاری مجمع سال مالی 98 شرکت سرپناه فارس+ گزارش تصویری
آبان 25, 1398
برگزاری مجمع سال مالی 98 شرکت مهندسی و ساخت پارس سازه + گزارش تصویری
آبان 25, 1398

مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1398 شرکت مهندسین مشاور پیمان غدیر از شرکت های تابعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان با حضور سهامداران عمده برگزار و ترکیب جدید هیات مدیره برای دو سال آینده معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، مجمع سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1398 شرکت مهندسین مشاور پیمان غدیر از شرکت های تابعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان در حالی برگزار شد که این شرکت برای سال مالی یادشده سود خالص 3782 ریالی محقق کرد که نسبت به سال مالی قبل 1227 درصد افزایش نشان می دهد.

 در این جلسه پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی 98 و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی دوره منتهی به شهریورماه 98 به تصویب رسید و حاضرین با تقسیم سود 10 درصدی موافقت کردند.

این در حالی است که با توجه به پایان یافتن دوره 2 ساله هیات مدیره شرکت پیمان غدیر، شرکت بین المللی توسعه ساختمان، شرکت آ.س.پ بعنوان نمایندگان حقوقی هیات مدیره مجددا برای دو سال آینده انتخاب شدند و شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه بعنوان عضو حقوقی جدید جایگزین شرکت توسعه صنعت ساختمان غدیر خوزستان شد.

همچنین برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 99  انتخاب روزنامه‌ کثیرالانتشار، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل و تعیین حق حضور اعضای غیرموظف اعضای هیات مدیره از جمله مواردی بود که در مجمع این شرکت به تصویب اعضاء رسید.

بنابراین گزارش، پیگیری دریافت گواهینامه رتبه 2 از سازمان برنامه و بودجه، اتمام طراحی و مطالعات پروژه تیساشهر، اتمام طراحی و مطالعات پروژه رویای زندگی، بازاریابی و عقد قرارداد طراحی خارج از هلدینگ پس از دریافت گواهینامه و طراحی فرایند مطالعات و نظارت و پیاده سازی QC و QA در شرکت از  اهم سیاست ها و برنامه های آتی شرکت پیمان غدیر اعلام شد.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار