در جزیره کیش ؛ فاز نخست پروژه مجتمع مسکونی تیسا شهر افتتاح شد

فراخوان مزایده عمومی فروش مالکیت کل مجتمع و سرقفلی واحدهای تجاری مجتمع تجاری – تفریحی سعدی شیراز
شهریور 9, 1398
ششمین جلسه بررسی طراحی نمای برج های مسکونی رویای کیش برگزار شد
شهریور 9, 1398

با پایان یافتن عملیات اجرایی فاز اول پروژه 420 واحدی مسکونی موسوم به “تیسا شهر” در منطقه لوپ دیدار جزیره زیبای کیش، آیین افتتاح و بهره برداری از دو برج بهستان و بهارستان، روز یکشنبه سوم شهریورماه  با حضور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، مدیر عامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان و معاونین ایشان، معاونت معماری شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، جناب آقای مهندس کردی داریان، همچنین مدیران و پرسنل شرکت تیساکیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در این مراسم که ساعت 9 صبح در مجتمع مسکونی تیساشهر آغاز شد،  مدیران هلدینگ و مهمانان از فضاهای مشاع و واحدهای این مجتمع بازدید نمودند و کلید یکی از واحدها را به انضمام یک جلد کلام الله مجید و کتابچه آیین نامه داخلی مجتمع تیساشهر به نمایندگی از مالکین به مالک یکی از واحدها تحویل دادند و در معیت مالک، از واحد فوق بازدید کرده و به گفتگو پرداختند.

در بخش بعدی مراسم، مدیران مجموعه ضمن بازدید از بلوک ساختمانی نگارستان، که پس از تدابیر صورت گرفته و برطرف شدن مشکلات اجرایی، جهت ادامه عملیات ساختمانی به مناقصه گذاشته شده بود، به طور رسمی برنده شدن پیمانکار را به وی ابلاغ نموده و مجوز آغاز به کار مجدد عملیات ساختمانی این بلوک را صادر کردند.

پس از بازدیدهای فوق، نشست مدیران هلدینگ با مدیریت و پرسنل شرکت تیساکیش در هتل شایان ادامه یافت که در ابتدا مهندس امینایی مدیر عامل شرکت تیساکیش به ایراد سخنرانی پرداخت و گزارش کارهای صورت گرفته از ابتدای فاز اول تا روز افتتاحیه، بررسی صورت های مالی پروژه، وضعیت قراردادها و شرایط موجود و .. را به سمع و نظر مدیران رساندند.

 سپس مراسم با سخنرانی دکتر شعبانی فرد مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان و ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد هلدینگ ساختمانی غدیر ادامه یافت که ایشان با برشمردن کارهای صورت گرفته در این شرکت در راستای پیشبرد اهداف شرکت سرمایه گذاری غدیر، رشد بیش از پیش عواید هلدینگ و کاهش هزینه ها را در سال جاری نوید دادند.

در بخش دیگر این برنامه، دکتر بازارگان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر نیز ضمن سپاسگزاری از فعالیت های مجموعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان و شرکت تیساکیش، به ایراد نقطه نظرات خود در خصوص پروژه پرداخته و راهبردهای هلدینگ غدیر در حوزه زیر مجموعه های ساختمانی را یادآور شدند.

بنابراین گزارش، در پایان این مراسم، از 12 نفر از مدیران و پرسنل خدوم شرکت تیساکیش بابت زحمات و تلاش هایشان در مجموعه تیساشهر با تقدیم لوح سپاس و هدیه ویژه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار