رییس جدید هیات مدیره شرکت آ.س.پ معرفی شد

برگزاری پنجمین جلسه بررسی نمای برج های مسکونی رویای کیش
تیر 22, 1398
فراخوان مزایده عمومی فروش مالکیت کل مجتمع و سرقفلی واحدهای تجاری مجتمع تجاری – تفریحی سعدی شیراز
تیر 22, 1398

ترکیب جدید هیات مدیره شرکت فرابورسی آ.س.پ از شرکت های تابعه هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان با معرفی دکتر جعفر کشتکار ملکی رییس هیات مدیره اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، دکتر علی اکبر شعبانی فرد مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان با اشاره به انتظارات وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر از هلدینگ ساختمانی اظهار داشت: تاکید بر انضباط مالی و ارتقای آن در مجموعه ها، کاهش هزینه ها و تعیین تکلیف دارایی های مازاد و راکد، مدیریت مستقیم پروژه ها، نظارت دقیق بر منابع مالی، حل و فصل پرونده های حقوقی و اصلاح ساختار سازمانی از جمله مهم ترین موارد طرح شده ایشان در جلسات است.

وی افزایش روحیه فداکاری و ایثار در سازمان ها را به نقل از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد و گفت: دستیابی به منابع و مولدها و همچنین مدلهای اقتصادی برای اجرا و سازماندهی پروژه ها هدف نهایی است که بایستی با برنامه ریزی صحیح به آن دست پیدا کنیم.

شعبانی فرد با تاکید بر این اصل مهم که باید در جامعه اثرگذار واقع شویم، ابراز امیدواری کرد: پروژه های شرکت آ.س.پ با تدابیر ویژه در مسیر رو به رشد قرار گیرد و برند آ.س.پ بتواند همانند گذشته مورد اقبال  عموم مردم واقع شود.

بنابراین گزارش، در ترکیب جدید هیات مدیره شرکت آ.س.پ، جعفر کشتکار ملکی به عنوان رییس هیات مدیره، محمد شیخ زین الدین مدیرعامل و عضو هیأت مدیره، سید مجتبی مدنی زاده نایب رئیس هیأت مدیره، اسماعیل محمدی قزلداغی و هادی ابراهیمی مجد  به عنوان دو عضو هیأت مدیره حضور دارند. این در حالی است که پیش از این منصور نویریان ریاست هیات مدیره شرکت آ.س.پ را برعهده داشت.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار