مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان در جلسه تکریم از بانوان به مناسب ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) مطرح کرد: نقش موثر زنان در پیشبرد اهداف سازمان ها

مدیرعامل جدید شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شد
اسفند 11, 1397
«تیسا­کیش» موفق به کسب نشان ملی رتبه نخست کیفیت اجرایی و ساخت منحصر به فرد در صنعت ساختمان و انبوه سازی شد
اسفند 11, 1397

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان با اشاره به جایگاه والای بزرگترین بانوی اسلام بر اهمیت نقش زنان در جامعه در پیشبرد اهداف سازمان ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، دکتر علی اکبر شعبانی فرد در جلسه تکریم از مقام بانوان شرکت به مناسب ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ضمن بیان سبک زندگی و خصلت ها و جایگاه والای بزرگترین بانوی اسلام به رسالت زنان و عنایت ویژه خداوند به آنها پرداخت.

وی خواستار ایجاد حفظ عزت، فضایی صمیمی و سالم میان بانوان شاغل در این مجموعه شد و با اشاره به نقش تاثیرگذار بانوان در مسئولیت های محوله سازمانی گفت: تجربه سالها فعالیت در این نظام و پشت سر گذاشتن آموزش های گوناگون ثابت کرده بایستی قبل از اینکه در پست های مدیریتی قرار بگیرید  سعی کنید کارشناس مجربی باشید.

شعبانی فرد با اشاره به اهمیت بحث آموزش نیروی انسانی در سازمان ها، خاطرنشان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته قرار است به زودی واحد آموزش در شرکت راه اندازی شود. انتظار من این است که پرسنل نسبت به ادامه تحصیل علاقه نشان دهند و این حمایت از جانب من هم وجود خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان با تاکید بر حمایت همه جانبه کارکنان زن از یکدیگر در محیط کار اظهار داشت: این حمایت می تواند به شکل آموزش نیز نمود پیدا کند.

وی با اشاره به اهمیت کسب روزی حلال با بکارگیری تخصص نیروی انسانی در سازمانها گفت: هرچه علم پرسنل افزایش یابد اثربخشی آنها برای سازمان افزایش می یابد و قادر خواهند بود کار بهتری را ارایه کنند.

شعبانی فرد با بیان اینکه  نیازمند حمایت یکایک کارکنان در مسیر توسعه و پیشرفت مجموعه هستم، اظهار داشت: تسویه بدهی های بانکی تا پیش از پایان سال، تعیین تکلیف پرونده های حقوقی، بازنگری توجیه فنی و اقتصادی پروژه ها و مکان سنجی و توجه به حفظ برند شرکتها بعنوان یک شاخص مهم از جمله اولویت های تیم جدید مدیریتی است.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار