با برگزاری جلسه تودیع و معارفه ؛ شرکت کیش رویای زندگی در شرکت تیسا کیش ادغام شد

«ثاخت» سهامداران را به مجمع سالانه 97 دعوت کرد
بهمن 1, 1397
با هدف بهبود عملکرد و ارتقاء سطح دانش صورت گرفت؛ برگزاری دوره های آموزش مبارزه با پولشویی در شرکت بین المللی توسعه ساختمان
بهمن 1, 1397

با برگزاری جلسه تودیع و معارفه ؛

شرکت کیش رویای زندگی در شرکت تیسا کیش ادغام شد

در پی ادغام شرکت کیش رویای زندگی در شرکت تیسا کیش، جلسه تودیع و معارفه روسای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کیش رویای زندگی با حضور مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان، معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری و جانشین مدیرعامل و معاون مهندسی و قراردادها برگزار و با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقایان احمد کمالی رئیس هیئت مدیره و  سید علیرضا طباطبائی مدیرعامل شرکت کیش رویای زندگی قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در پی ادغام شرکت کیش رویای زندگی در شرکت تیسا کیش، احمد کمالی و سید مجید موسویان  روسای هیات مدیره شرکت های کیش رویای زندگی و تیسا کیش از ترکیب هیات مدیره و همچنین سید علیرضا طباطبایی از مدیریت عاملی شرکت کیش رویای زندگی خارج شدند و یحیی رضایت بعنوان رییس هیات مدیره شرکت تیسا کیش معرفی شد. این درحالی است که عبدالرضا امینایی بعنوان مدیرعامل در شرکت تیسا کیش به فعالیت خود ادامه می دهد.

یکنواختی و هماهنگی بعد از ادغام دو شرکت

.دکتر مازیار حسینی مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان در جریان این مراسم ضمن تشکر از زحمات رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کیش رویای زندگی، خواستار یکنواختی و هماهنگی بعد از ادغام دو شرکت برای گذر از مشکلات فعلی شد.

وی از سرعت و نحوه انجام ادغام این دو شرکت اظهار خشنودی کرد و از آن به عنوان یک گذار بزرگ با حداقل اصطکاک یاد کرد.

این مقام مسئول در تاکید اظهارات مهندس کمالی افزود: سازمان برنامه و بودجه بیش از 60 سال است که یک  نظام سه عاملی کارفرما-پیمانکار-مشاور را پایه ریزی کرده که به نوبه خود فوق العاده است. تجربه نشان داده که هرجا به این نظام خدشه ای وارد شده، قطعاً آسیب آن متعاقبا مشاهده شده است.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان با بیان اینکه مهندس امینائی راه سختی در ادغام و ایجاد مودت در بین کارکنان تیم تیسا کیش و کیش رویای زندگی دارند، اظهار داشت: اگر به دنبال این هستید که آفت دو دستگی در مجموعه شما به وجود نیاید، می بایست با دقت و لطافت، تعامل و محبت بیشتری با کارمندان و دست اندرکاران شرکت کیش رویای زندگی داشته باشید. ما همه مجموعه ای از شرکت غدیر هستیم و نباید اجازه دهیم نام شرکت ها سبب ایجاد عدم همکاری و فاصله در بدنه مجموعه شود.

اهمیت پروژه های کیش

 دکتر حسینی پروژه های کیش را پس از پروژه سعدی شیراز اولویت این هلدینگ دانست و ورود و خروج مناسب و هوشمندانه به پروژه ها که وابسته به سه عنصر اصلی خلاقیت، شجاعت و تصمیم است را حائز اهمیت برشمرد.

 وی افزود: همواره دو کلمه “خیلی دیر” مانع از ایجاد پیشرفت مناسب می شود که اساساً با خلاقیت، برنامه ریزی، تصمیم بموقع و شجاعانه باید از آن دو پرهیز کرد.

به گفته دکتر حسینی، من انتظار دارم که شما در کیش الگو باشید و قدم اول در این مسیر، نظافت است که یک مورد عمومی می باشد و از لباس کارکنان تا محوطه کارگاهی را شامل می شود. بهینه سازی و به گزینی در رابطه با انجام تمام و کمال وظایف هر نفر از پرسنل، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. آینده نگر باشید و ریزه کاری ها را در تعامل با سایر شرکت ها یاد بگیرید. هدف ما موفقیت ایران اسلامی است و در این راه می بایست از موفقیت سایر شرکت ها و پروژه ها خشنود باشیم.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان در پایان با تاکید بر  اثرگذاری بالای ایده پردازی در ساخت آینده موفق، خاطرنشان کرد: کار بر مبنای سیستم بسیار حائز اهمیت بوده و در بررسی نقاط قوت و ضعف در گذشته باید سعی در تشدید نقاط قوت و تخفیف نقاط قوت داشته، هرگز در اشتباهات گذشته گیر نکرده و فارغ از شرایط موجود، همواره سعی در برنامه ریزی برای موفقیت و ایجاد آن داشته باشیم.

همچنین در ادامه این جلسه کمالی  رئیس هیئت مدیره شرکت کیش رویای زندگی از ایجاد تغییر و تحول صورت گرفته ابراز خشنودی کرده و گفت: ایجاد تمرکز مدیریتی در منطقه کیش در جهت نفع دستگاه نظارتی مقیم بوده و به یکپارچگی سیستم مدیریتی کمک شایانی خواهد کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و حضور چشمگیر و  فعال مهندس طباطبائی افزود: اقدام به ادغام شرکت ها یک عمل معقول و جسارت مدیریتی بسیار مطلوب بوده که می تواند در جهت کمک به مجموعه هلدینگ توسعه ساختمان باشد.

به گفته کمالی، چنین فعالیت هایی به مانند خصوصی سازی، حرکت ارزشمندی بوده که مبانی بسیار بزرگی داشته که با اساس انقلاب اسلامی در هماهنگی می باشد و می بایست به اهداف آن عنایت ویژه ای داشت و در جهت تحقق هرچه بهتر از آن حمایت و نظارت تمام عیار صورت پذیرد که خوشبختانه در مجموعه غدیر، هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان توانسته به بهترین نحو این موضوع را به منصه عمل بگذارد.

تیم ساخت قدرتمند

در پایان رییس سابق هیات مدیره شرکت کیش رویای زندگی پیشنهاد داد که شرکت های بزرگ هلدینگ ساختمان بیشتر به عنوان شرکت های پوسته کارفرمایی و شرکت های کوچک تر به عنوان پیمانکار ایفای نقش کنند تا تیم ساخت با قدرت بیشتر به کار خود ادامه دهد.

بنابراین گزارش، همچنین امینائی مدیرعامل شرکت تیسا کیش در این جلسه به اهمیت بحث های اجرایی و استراتژی و هزینه تمام شده پروژه ها اشاره کرد و گفت: بروز رسانی اطلاعات کلیه پروژه های شرکت کیش رویای زندگی و ایجاد یک هدف برای آنها از اولویت های شرکت تیسا کیش خواهد بود.

او افزود: این مجموعه  به لحاظ شرعی و عرفی موظف است کار را به نحو احسن پیش ببرد تا تحویل و سود رسانی پروژه ها  با کمترین تاخیر ممکن رخ بدهد و در این راه بحث استانداردهای مدیریت پروژه باید با قدرت بیشتری پیگیری و اجرا شوند.

طباطبائی نیز در این مراسم تامین مالی را از اهم موضوعات پیش روی شرکت بر شمرد و  اظهار داشت: همواره تاکید مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان بر ارتقاء کیفیت و مدیریت هزینه ها بوده است و پیرو این موضوع همچنین در بحث مدیریت هزینه ها اقدامات مثبتی در حال انجام است و امید می رود که این موارد در آینده نمود بیشتری پیدا کنند.

بنابراین گزارش، در ترکیب جدید هیات مدیره شرکت تیسا کیش، یحیی رضایت به عنوان رییس هیات مدیره، مهدی ذوالفقاریان نائب رئیس هیأت مدیره و عبدالرضا امینائی بعنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره حضور دارند.

 

 

 

 

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار