در جریان سفر دو روزه به جزیره کیش صورت گرفت؛ بازدید مدیرعامل و معاونان  هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان از پروژه های تیسا کیش و کیش رویای زندگی

دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد
مهر 1, 1397
سومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد
مهر 1, 1397

مدیرعامل و معاونان  هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان از پروژه های در دست اجرای شرکت های تیسا کیش و کیش رویای زندگی در جزیره کیش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در ادامه برنامه بازدید تیم مدیریتی هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان از پروژه های شرکت های زیرمجموعه، دکتر مازیار حسینی مدیرعامل و مهندس عباس فرهادیه معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری و مهندس منصور نویریان معاون مهندسی و قراردادها و جانشین مدیرعامل در امور اجرایی هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان در سفری دو روزه به جزیره کیش از پروژه های تیسا کیش و کیش رویای زندگی بازدید به عمل آوردند.

در جریان این بازدید کارگاهی با حضور مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان و مدیران، کارشناسان، مشاوران و پیمانکاران پروژه های در دست اجرای شرکت های تیسا کیش و کیش رویای زندگی برگزار شد و طی آن ضمن بیان مشکلات اجرایی، راهکارهایی ارایه و تصمیماتی در راستای رفع موانع موجود اتخاذ شد.

بنابراین گزارش، مجموعه ساحلی رویای کیش در زمینی به وسعت ۸۲٫۱۱۳ مترمربع در مجاورت ساحل مرجانی خلیج فارس از سوی شرکت کیش رویای زندگی در حال احداث است. از ویژگی های خاص این پروژه علاوه بر نزدیکی به ساحل می توان به عدم اتصال مستقیم به قطعات همجوار و وجود دسترسی های مناسب اشاره کرد.

این مجموعه دارای زیربنایی حدود ۱۲۶ هزار مترمربع فضاهای مفید و غیرمفید شامل ۲۷ بلوک دوقلوی ویلایی چهار طبقه ۶ واحدی که طبقه آخر آنها دوبلکس بوده، به تعداد ۱۶۲ واحد در متراژهای مختلف و مشرف به آب های زیبای خلیج فارس است. همچنین دارای ۵ دستگاه برج ۱۸ طبقه ۱۳۱ واحدی به تعداد کل ۶۵۵ واحد با متراژهای مختلف مشرف به آب های زیبای خلیج فارس  و سطح جزیره می باشند.

همچنین مجتمع تجاری تفریحی تیسا یک با وسعت ۶۵ هزار مترمربع و مجتمع مسکونی دیدار با وسعت ۵۵ هزار مترمربع توسط شرکت تیسا کیش  در جزیره کیش در دست اجرا است.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار