دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار شد

۳ عضو جدید هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه ساختمان معرفی شدند
شهریور 31, 1397
در جریان سفر دو روزه به جزیره کیش صورت گرفت؛ بازدید مدیرعامل و معاونان  هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان از پروژه های تیسا کیش و کیش رویای زندگی
شهریور 31, 1397

دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران هلدینگ و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه با هدف شناسایی موانع و ارایه راهکار جهت رفع آنها، هماهنگی و تعامل بیش از گذشته مدیران و همچنین انتقال تجارب موفق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان در محل سالن کنفرانس هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان به ریاست دکتر مازیار حسینی مدیرعامل، با حضور معاون مهندسی و قراردادها و جانشین مدیرعامل در امور اجرایی، معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری، معاونت مالی و اداری، سرپرست واحد حقوقی، رییس املاک و مستغلات و همچنین مدیران عامل شرکت های آ.س.پ، مهندسین مشاور پیمان غدیر، مهندسی و ساخت پارس سازه، گسترش تجهیزات ساختمان بهسان پارس، تیسا کیش و کیش رویای زندگی برگزار شد.

ایجاد واحد مستقل املاک و مستغلات در معاونت اقتصادی به منظور  یکپارچگی موضوع فروش پروژه ها، ساماندهی و مدیریت متمرکز املاک و مستغلات هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان با حفظ استقلال مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه بر اساس اساسنامه و ظرفیت ها، ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق و به روز از املاک و مستغلات هلدینگ، تعیین تکلیف اسناد مالکیت ساکنین برج بین المللی تهران، تعریف سازوکار تاخیر در تحویل پروژه ها، بازنگری و به روز کردن آیین نامه معاملات و همسان سازی رویه ها با نگاه اصلاح فرایند در هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان از مهم ترین موضوعات مورد بحث در دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان بود.

بانک اطلاعاتی به روز از املاک

مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان با اشاره به اهمیت موضوع املاک و در دسترس بودن اطلاعات دقیق و به روز از آن با توجه به ماهیت فعالیت هلدینگ خاطرنشان کرد: بدون داشتن تمرکز در این موضوع راه به جایی نمی بریم. از آنجا که مسایل موجود تا حدودی به یکدیگر گره خورده است همه مجموعه بایستی همگام و با یک ضرباهنگ حرکت کنند تا نتایج مدنظر حاصل شود.

دکتر حسینی در ادامه جلسه با اشاره به اهمیت شرکت پیمان غدیر در ایفای نقش مشاوره، طراحی و نظارت، خطاب به مدیرعامل جدید این شرکت گفت: از نظر حقیر شعار شما باید «تضمین فروش» تولیدات هلدینگ ساختمان باشد. وی همچنین بر تلاش پیمان غدیر در جهت کاهش هزینه و زمان اجرای طرح ها، کیفیت ممتاز طرح ها و برندینگ تاکید کرد.

اصالت دادن به معماری

این مقام مسئول با بیان اینکه در بحث معماری سلیقه و ذائقه مردم و همچنین اصالت دادن به معماری فاخر ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: با بهره گیری از نیروهای متخصص در این زمینه می توانیم حرف های تازه ای در این عرصه داشته باشیم و ارزش افزوده بالایی برای سیستم ایجاد کنیم.

حسینی ابراز امیدواری کرد شرکت پیمان غدیر مجددا به عنوان مشاور برجسته کشور در حوزه طراحی و نظارت احیا شود.

در جریان این جلسه جواد عزیزی رییس املاک و مستغلات، مهندس رضا صادق دوست مدیرعامل شرکت پیمان غدیر و مهندس سیدعلیرضا طباطبایی سرپرست شرکت کیش رویای زندگی معرفی شدند و از زحمات محمدرضا لوایی مدیرعامل سابق شرکت بهسان پارس قدردانی شد.

جواد عزیزی رییس جدید مدیریت املاک و مستغلات نیز در این جلسه نبود بانک اطلاعاتی مناسب از املاک و مستغلات هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان و ضعف در آمار دقیق در خصوص پروژه ها را یادآور شد و اظهار داشت: قطعا اولویت اول در واحد املاک و مستغلات ساماندهی و تهیه بانک اطلاعاتی خواهد بود. ان شاالله ظرف یک ماه آینده جمع آوری اسناد مالکیت، تهیه مخزن و ثبت در سیستم صورت می گیرد و آمار اولیه دقیق، منسجم، کامل و شفاف ارایه خواهد شد.

همچنین مهندس صادق دوست مدیرعامل شرکت پیمان غدیر با اشاره به سوابق طراحی در فیلدهای مختلف سازه های نفتی، صنعتی، دکل های انتقال نیرو، ساختمان های مسکونی و اداری و تونل طی ۲۶ سال حضور این حوزه، خواستار اعتماد مجدد شرکت های زیرمجموعه به شرکت پیمان غدیر در بحث مشاوره، طراحی و نظارت  شد و ابراز امیدواری کرد این اتفاق در دوره جدید مدیریتی با سرعت و دقت هر چه تمام تر صورت بگیرد.

بنابراین گزارش، طبق هماهنگی های انجام شده قرار است جلسات شورای مدیران هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان هر دو هفته یکبار با حضور معاونین هلدینگ و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه و همچنین هر ماه یک بار به ریاست دکتر مازیار حسینی مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان برگزار گردد.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار