توضیحات تکمیلی مدیرعامل «ثاخت» درباره تسویه تسهیلات و اثرات مالی واگذاری سهام یک شرکت

۳ عامل گرانی مسکن از نگاه انبوه‎سازان
خرداد 5, 1397
در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی؛  شرکت بین المللی توسعه ساختمان جایزه بین المللی کسب کرد
خرداد 5, 1397

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان در واکنش به نامه سازمان بورس، درباره تسویه تسهیلات بانک اقتصاد نوین و اثرات مالی واگذاری سهام شرکت آریا عمران پارس توضیحات تکمیلی ارایه کرد که منجر به بازگشایی نماد شرکت در بورس شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، رضا کامرانی مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان به نامه سازمان بورس مبنی بر علت عدم کاهش هزینه های مالی در سال ۹۷ با توجه به اتمام تعهدات قبلی با موضوع  تسویه تسهیلات بانک اقتصاد نوین و نحوه واگذاری سهام شرکت آریا عمران پارس به شرکت سرمایه گذاری غدیر و اثرات مالی آن بر عملکرد شرکت پاسخ داد.

در متن نامه مدیرعامل «ثاخت» آمده است: احتراما با عنایت به اینکه طبق مذاکرات اولیه صورت گرفته، بهره یکسال آتی تسهیلات در فرایند تسویه تسهیلات با شرکت سرمایه گذاری غدیر لحاظ شده است بنابراین تسویه تسهیلات مذکور تاثیری بر سود سال جاری شرکت نداشته و اثرات سود و زیان واگذاری شرکت آریا عمران پارس نیز در شرایط فعلی مشخص نبوده و پس از انجام معامله اثرات آن مشخص خواهد شد.

این درحالی است که به دنبال توضیحات تکمیلی مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان درباره تسویه تسهیلات و اثرات مالی واگذاری سهام شرکت آریا عمران پارس، نماد شرکت «ثاخت» در جریان معاملات روز چهارشنبه ۲ خردادماه  بازگشایی شد.

 

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار