پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن ادامه دارد

بررسی وام ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن در دولت
فروردین 19, 1397
وزیر راه و شهرسازی: سوداگری زمین در کشور کنترل شد
فروردین 19, 1397

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن در سال ۹۷ نیز در اختیار خریداران مسکن قرار می‌ گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن مرادی افزود: این تسهیلات در سال جاری همزمان با پرداخت تسهیلات خرید مسکن قابل پرداخت به متقاضیان خواهد بود.

به گفته وی، اگر متقاضی خرید مسکن از هر کدام از تسهیلات بانک ‌مسکن شامل تسهیلات اوراق مسکن یا تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم استفاده کرده باشد، می‌تواند به صورت همزمان تسهیلات جعاله مسکن را نیز دریافت کند. هر دو تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم و اوراق مسکن به دو صورت انفرادی و زوجین در اختیار متقاضیان قرار می‌ گیرد.

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن بیان کرد: علاوه بر تسهیلات جعاله مسکن، پرداخت تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن نیز در سال ۹۷ از سوی بانک مسکن ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از سال گذشته متقاضیان دریافت تسهیلات اوراق مسکن به صورت انفرادی علاوه بر دریافت مبلغ ۶۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق خرید اوراق، امکان دریافت ۱۰ میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده مکمل و همچنین ۲۰ میلیون تومان تسهیلات جعاله مسکن را داشتند که به این ترتیب سقف تسهیلات انفرادی اوراق مسکن به ۹۰ میلیون تومان می رسید.

وی اضافه کرد: همینطور متقاضیان دریافت تسهیلات اوراق مسکن به صورت زوجین نیز علاوه بر دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق خرید اوراق مسکن، امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین ۲۰ میلیون تسهیلات جعاله مسکن را داشتند که در مجموع تسهیلات خرید مسکن به این گروه از متقاضیان به رقم ۱۴۰ میلیون تومان می‌رسید.

به گفته این مسئول در بانک مسکن، تسهیلات اوراق مسکن در یک بازه زمانی کوتاه مدت (حداکثر ۴۵ روزه) در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

مرادی تاکید کرد: با تصمیم بانک مسکن این نوع تسهیلات یعنی تسهیلات بدون سپرده مکمل خرید مسکن نیز در سال جاری به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار