وزیر راه با پیش‌بینی سخت بودن سال ۹۷ به لحاظ بودجه عمرانی کشور مطرح کرد: «بازآفرینی شهری» محور اصلی فعالیت‌ها در حوزه مسکن و شهرسازی

«دنیای اقتصاد» جزئیات وام بدون سپرده برای ساخت‌وساز را منتشر می‌کند؛ تحریک مسکن از سمت عرضه
فروردین 15, 1397
تازه ترین خبرها برای خریداران مسکن در سال ۹۷
فروردین 15, 1397

وزیر راه و شهرسازی با پیش‌بینی سخت بودن سال ۹۷ به لحاظ بودجه عمرانی کشور، گفت:‌ رئیس‌جمهوری شخصا وارد مبحث بازآفرینی شهری شده و از همه انتظار دارد تمرکز بیشتری روی این موضوع شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، عباس آخوندی با بیان این‌که باید تمرکز خود را روی انجام چند پروژه خاص قرار دهیم، تصریح کرد:‌ بازآفرینی شهری یکی از مباحثی است که باید روی آن تمرکز کنیم، به این موضوع رئیس‌جمهوری شخصا وارد موضوع شد و از همه ما انتظار دارد که در این حوزه در موضوع بازآفرینی شهری تمرکز بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد:‌ تمام تلاشم این است که در حوزه مسکن و شهرسازی بازآفرینی شهری محور اصلی فعالیت‌ها قرار گیرد و بتوانیم منابع زمین که در اختیار ما قرار دارد را پشتوانه بازافرینی شهری قرار دهیم و این موضوع را با جدیت بیشتری تعقیب کنیم و این موضوع مهمی است که در سال جدید تعقیب خواهیم کرد.

آخوندی با بیان این‌که سال ۹۶ سال سختی بود، اظهار کرد: سال ۹۷ از نظر اقتصادی و از جهت بودجه اعتباری عمرانی کشور، شاید سال دشوارتری باشد. در عین حال اگر بتوانیم در سال جدید به سمت پروژه‌هایی برویم که امکان تامین مالی‌اش از بازارهای بین‌المللی و بازار داخلی اعم از بخش خصوصی و بازار سرمایه و یا تامین مالی بین‌المللی باشد می‌توان کارهای بزرگی را انجام داد.

وی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم در سال جدید، سازماندهی خوبی در تامین مالی پروژه‌ها داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار