پیام تسلیت هلدینگ بین المللی توسعه ساختمان به دنبال سانحه دلخراش سقوط هواپیمای تهران- یاسوج

افزایش ۱۶.۶ درصدی قیمت خانه در پاییز سال ۹۶
بهمن 30, 1396
رئیس اتحادیه املاک خبر داد: افزایش معاملات مسکن در بهمن ماه
بهمن 30, 1396

در پی حادثه ناگوار سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج که مدیرعامل شرکت ایرانیان اطلس کیش (آریاک) و کارشناس فروش این شرکت به همراه مدیرعامل شرکت عمران اطلس ایرانیان از مسافران این هواپیما بودند، شرکت بین المللی توسعه ساختمان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، در پی سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری آسمان هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم که ساعت ۸ صبح روز گذشته تهران را به مقصد یاسوج ترک کرده بود، محمد نجات مدیرعامل شرکت ایرانیان اطلس کیش (آریاک) به همراه  آقایان غلامعلی احمدی مدیرعامل شرکت عمران اطلس ایرانیان و مهدی قرعلی کارشناس فروش شرکت ایرانیان اطلس کیش که از مسافران این هواپیما بودند، جان خود را از دست دادند.

بنابراین گزارش، پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.  این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.  جست‌وجو برای یافتن جانباختگان احتمالی این سانحه هوایی پس از سقوط هواپیما آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

شرکت بین المللی توسعه ساختمان سانحه دلخراش سقوط هواپیمای پرواز تهران- یاسوج را به خانواده های داغدار و ملت ایران تسلیت می گوید.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار