فراخوان مزایده عمومی واگذاری مجتمع تجاری – تفریحی سعدی شیراز

در مجمع سالانه شرکت مطرح شد: عرضه 300 میلیارد تومان محصول به بازار در سال مالی 97
بهمن 14, 1396
با هدف تشریح وضعیت پروژه های گروه بین المللی توسعه ساختمان صورت گرفت؛ اقتصاد نیوز رسانه منتخب معرفی پروژه های «ثاخت»
بهمن 14, 1396

فراخوان مزایده عمومی واگذاری مجتمع تجاری – تفریحی سعدی شیراز

شرکت بین المللی توسعه ساختمان(سهامی عام) در نظر دارد مالکیت کل واحدهای تجاری و پارکینگ ها و انباری های مجتمع تجاری تفریحی سعدی شیراز و حقوق سرقفلی طبقات پنجم و ششم و هفتم این مجتمع را براساس مشخصات مندرج در شرایط عمومی مزایده و مطابق با طرح قرارداد ضمیمه اسناد، از طریق مزایده عمومی به شرکت ها و افراد واجد صلاحیت واگذار نماید.

لذا کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی شرکت در مزایده می توانند جهت دریافت اسناد مزایده به دفتر معاونت مالی و اداری شرکت بین المللی توسعه ساختمان به نشانی تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه هشتم، پلاک ۱۱ طبقه هفتم مراجعه نمایند. (تلفن تماس: ۸۷۱۲۳-۰۲۱ داخلی ۱۹۰۳ و وبسایت شرکت: www.icd.co.ir). مراحل و مواعد اجرای فرآیند مــــزایده به شـــرح زیر می باشد:

  • قیمت پایه مزایده: مبلغ ۱,۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
  • سپرده شرکت در مزایده: ارائه چک تضمین شده بانکی معادل ۵% قیمت پایه مزایده معادل ۶۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال.
  • شرایط پرداخت: حداقل ۲۰% نقد و مابقی از محل تهاتر. (پرداخت نقدی بیش از ۲۰% در اولــویت می باشد.)
  • خرید اسناد مزایده: ارائه اصل فیش واریزی به مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال به حساب شماره ۱۰۰۲۱۰۸۱۷۰۷۰۷۱۸۶۰ نزد بانک خاورمیانه با کد شعبه ۱۰۰۲ به نام شرکت بین المللی توسعه ساختمان (سهامی عام).
  • مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکت ها: آخرین مهلت دریافت اسناد از تاریخ درج آگهی به مدت ۱۰ روز از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ می باشد. متقاضیان باید طبق دستورالعمل کلیه مدارک را در ۳ پاکت (الف)، (ب) و (ج) بصورت جداگانه، دربسته و لاک و مهرشده قرار داده و به معاونت مالی و اداری تحویل و رسید دریافت نمایند. (مهلت دریافت و تحویل اسناد تمدید نخواهد شد.)
print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار